PODZIĘKOWANIA >> Podziękowania dla rodziców

…za trud, za miłość, za życie, za poświęcenie…

Jest tak wiele rzeczy, za które chcielibyśmy podziękować rodzicom w tym szczególnym dniu. Wyrazić to, co czujemy do osób nam najbliższych, które zawsze przy nas trwały, krocząc tuż obok każdego dnia – naszych rodziców.

Wychodząc naprzeciw Państwa pragnieniom, w niewielkiej pamiątce zamknęliśmy najszlachetniejsze uczucia i ciepłe myśli. Zdajemy sobie sprawę, iż chcieliby Państwo obdarować rodziców czymś wyjątkowym i niepowtarzalnym, odzwierciedlającym siłę Państwa przywiązania i wdzięczności… i właśnie takie są nasze propozycje. Delikatne, szlachetne, pełne ciepłego blasku. Godne umieszczenia na najważniejszym miejscu, aby przypominać, ukochaną i stale kochającą córkę, syna, którzy rozpoczęli swoje nowe życie.

Wybierz tekst, który będzie umieszczony na podziękowaniu:

1. Byliście z nami od samego początku. Wzrastaliśmy na Waszych oczach, Przy Was stawialiśmy pierwsze kroki, oraz wypowiadaliśmy pierwsze słowa. Pokonując często wiele trudności, opiekowaliście się nami, wychowywaliście, by w końcu wprowadzić nas w dorosłe życie.

2. Kochani Rodzice! Za dom pełen miłości, ciepła i zaufania, za wartości, które cenić mnie nauczyliście, za wzory godne naśladowania, za to, kim dzisiaj jestem, za wszystko z całego serca dziękuję